Зв'язок з нами: +38 (099) 552-40-71

+38 (044) 562-09-39

+38 (097) 948-64-20

pharm-doc@ukr.net

 • Русский
 • Українська
 • English

Внесення змін в досьє ЛЗ

Внесення змін в досьє ЛЗ

Шановні колеги!

Наша компанія надає послуги з декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення.15.07.2014 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №240 від 02.07.2014 року «Про референтного ціноутворення на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів». Дана постанова вносить нововведення і розмежовує процес декларування окремо для лікарських засобів і медичних виробів.

Процедура декларування складається з наступних етапів:

1. Попереднє консультування.
Вам необхідно надіслати нам електронною поштою скан-копії первинної документації (див. Перелік нижче). Після отримання Ваших документів наші співробітники зв’яжуться з Вами, відправлять договір про взаємне співробітництво та нададуть консультацію  щодо  процедури  та порядку декларування.

Після надходження оплати ми починаємо безпосередній процес підготовки документів для декларування зміни оптово-відпускних цін.

2. Подача документів.
Весь процес не вимагає особистої присутності Ваших співробітників і відбувається дистанційно. Ви надсилаєте нам документи поштою або кур’єрською службою. Пакет документів до Міністерства охорони здоров’я України подають від Вашого імені за дорученням наші співробітники.

3. Внесення змін до реєстру.
МОЗ приймає рішення про декларування змін оптово-відпускних цін та вносить відповідні відомості до реєстру оптово-відпускних цін:

 • стосовно ЛЗ: в строк, що не перевищує 5 робочих днів з дати надходження висновку Держцінінспекції щодо економічної обгрунтованості розрахунку оптово-відпускної ціни на ЛЗ;
 • стосовно ВМП: в строк, що не перевищує 10 робочих днів з дати подання документів до МОЗ.

У дводенний строк після прийняття зазначеного рішення МОЗ розміщує на своєму офіційному сайті відповідну інформацію про задекларовані ціни.

Перелік необхідних документів:

І) для лікарських засобів:

 • декларація зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб за формою, встановленою МОЗ;
 • пояснювальна записка, яка містить обґрунтування необхідності зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб;
 • довідка про рівень оптово-відпускних цін на такі засоби, встановлених в референтних країнах і Україні;
 • копія виданого МОЗ реєстраційного свідоцтва на ЛЗ;
 • довіреність, що підтверджує повноваження заявника декларувати зміни оптово-відпускних цін на ЛЗ, видана власником реєстраційного посвідчення на ЛЗ, з перекладом на українську мову, засвідчену  в установленому законодавством порядку, або копію такої довіреності, засвідчену в установленому законодавством порядку.

ІІ) для виробів медичного призначення:

 • заяву на зміни оптово-відпускної ціни на виріб медичного призначення за формою, затвердженою МОЗ або ми Вам її надішлемо  по електронній пошті;
 • копія виданого Держлікслужбою свідоцтва про державну реєстрацію ВМП, завіреного печаткою заявника;
 • довіреність, що підтверджує повноваження уповноваженої особи декларувати зміни оптово-відпускних цін на ВМП, видану власником свідоцтва про державну реєстрацію  ВМП, з перекладом на українську мову, засвідчену  в установленому законодавством порядку, або копію такої довіреності, засвідчену в установленому законодавством порядку.

У разі, якщо заявник є юридичною особою, вищезазначені документи засвідчуються підписом її керівника та скріплюються печаткою.

Телефонуйте, наші ціни Вас приємно здивують!