Зв'язок з нами: +38 (099) 552-40-71

+38 (097) 948-64-20

pharm-doc@ukr.net

  • Русский
  • Українська
  • English

Розробка препаратів

Розробка препаратів

Шановні колеги!

Мы раді запропонувати Вам комплекс послуг по розробці унікальних продуктів та технології їх виробництва, а також підготування документів для іх подальшої реєстрації на лікарські засоби та дієтичні добавки «ПІД КЛЮЧ»!

Є декілька варіантів можливого співробітництва:

  1. Розробка під замовлення – згідно Вашого тех. завдання ми розробляємо склад лікарського засобу, готуємо технологічні регламенти під конкретного виробника, пишемо реєстраційне досьє і передаємо Вам.
  2. Купівля готового продукту  – з нами співробітничають розробники які мають свої напрацювання, таким чином, Ви можете придбати готове досьє на препарати що є у нас в наявності і хоч завтра подавати їх на реєстрацію.
  3. Ексклюзивна дистрибуція – на деякі наші розробки, які ми вважаємо унікальними, та на які є патент, ми можемо запропонувати взаємовигідне партнерське співробітництво. Наприклад – Ви реєструєте наш препарат під своєю торгівельною маркою і сплачуєте нам комісію як патентоотримувачу, або ми виготовляємо цей продукт та пропонуємо Вам на реалізацію і промоцію на правах ексклюзивної дистрибуції.

Телефонуйте, у нас є дуже цікаві пропозиції!