Зв'язок з нами: +38 (099) 552-40-71

+38 (097) 948-64-20

pharm-doc@ukr.net

  • Русский
  • Українська
  • English

Просування Вашої продукції в Україні

Просування Вашої продукції в Україні

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

КОМПАНІЯ «ФАРМ-ДОКУМЕНТ» РАДА ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ПО ПРОСУВАННЮ ВАШОЇ ПРОДУКЦІЇ НА РИНКУ УКРАЇНИ!

Як і чим ми можемо бути Вам корисні:

  1. Більше 20% всіх аптек в Україні відкрито з нашою допомогою, отримано сотні ліцензій на приватні та комунальні лікарні. Тому якщо Вам необхідно щось їм запропонувати, зібрати аудиторію лікарів або фармацевтів аптек, ми зможемо це організувати.
  2. У нас є медичні представники в усіх регіонах України працюють з лікарями і фармацевтами в роздрібній мережі. Якщо Ваш продукт унікальний, ви провели маркетингові дослідження ринку і у вас є аргументовані підтвердження того, що цей продукт буде затребуваний, ми зможемо взяти його в наш пакет промоції на правах ексклюзивної дистрибуції.
  3. У нас є ексклюзивні ціни на розміщення реклами в засобах масової інформації (спеціалізовані журнали, інтернет сайти, ТВ, метро і т.д.), тому ми можемо організувати комплексну рекламу Вашого продукту дешевше, ніж Ви будете замовляти її окремо самостійно.
  4. Також у нас є великий досвід проведення виїзних заходів, надання івент послуг як на Україні так і за кордоном (проведення навчальних семінарів, корпоративних заходів, надання конференц залів, забезпечення необхідною технікою, житлом, залучення спікерів і т.д.) «ПІД КЛЮЧ »!
  5. Якщо Ваш продукт є конкуренто спроможнім і ринок цього продукту є привабливим, ми можемо організувати систему промоції та продажу цього продукту на правах ексклюзивної дистрибуції.

Дзвоніть, обговоримо! 

+38 (050) 327-35-25