Зв'язок з нами: +38 (099) 552-40-71

+38 (097) 948-64-20

pharm-doc@ukr.net

 • Русский
 • Українська
 • English

Отримання ліцензії на прекурсори

Отримання ліцензії на прекурсори

Шановні колеги!

Ми раді запропонувати Вам комплекс професійних послуг з отримання ліцензії на здійснення діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів «ПІД КЛЮЧ».

Чому вигідно працювати саме з нами:

 • Низькі ціни;
 • Ми спеціалізуємося виключно на медичних і фармацевтичних ліцензіях;
 • Ми отримуємо ліцензії щодня впродовж 10 років, тому можемо гарантувати 100% позитивний результат!

Процедура отримання ліцензії складається з наступних етапів:

 1. Попереднє консультування.
  • Вам необхідно вислати нам електронною поштою скан-копії первинної документації (див. перелік).
  • Після отримання Ваших документів наші співробітники зв’яжуться з Вами, відправлять договір про взаємну співпрацю і проконсультують детально про порядок ліцензування.
  • Після надходження оплати ми починаємо безпосередній процес підготовки документів для отримання ліцензії.
 2. Подача документів.
  • Весь процес не вимагає особистої присутності Ваших співробітників і відбувається дистанційно.
  • Ви надсилаєте нам документи поштою або кур’єрською службою.
  • Пакет документів для отримання ліцензії подають від Вашого імені за дорученням наші співробітники.
 3. Отримання ліцензії.
  – Ми за дорученням отримуємо Вашу ліцензію і відправляємо її Вам кур’єрською службою доставки, Вам приносять її особисто в руки.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи зобов’язані Ви отримувати дану ліцензію, потрібно визначити, чи відносяться використовувані Вами кошти до підконтрольних речовин, а саме до прекурсорів, психотропних препаратів, наркотичних речовин – це можна зробити, ознайомившись з Постановою Кабінету Міністрів України № 770 від 06.05.2000 року «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Зверніть увагу, що в статуті Вашого підприємства повинні бути передбачені саме ті види діяльності пов’язані з підконтрольними речовинами, на здійснення яких Ви плануєте отримати ліцензію.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

 1. Виписка з ЄДРПОУ;
 2. Копія документів про освіту керівника підприємства заявника (засвідчена печаткою підприємства заявника)
 3. Довідка МВС про відсутність у працівників, які згідно із своїми службовими  обов’язками  мають чи будуть мати доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і  прекурсорів, не знятої чи не погашеної в установленому порядку судимості за вчинення злочину середньої  тяжкості, тяжкого та особливо тяжкого злочину або злочину, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (оригінал виданий на керівника підприємства заявника)
 4. Сертифікат нарколога на керівника підприємства заявника (оригінал).
 5. Довідка відповідного державного або комунального закладу охорони здоров’я про відсутність психічних розладів, пов’язаних із зловживанням алкогольними напоями, наркотичними засобами чи  психотропними речовинами у працівників, які мають чи будуть мати доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (сертифікати нарколога) (оригінали)
 6. Дозвіл УБНОН – Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (оригінал)
 7. Акт УБНОН (копія)
 8. Договір оренди (або документи на право власності) приміщень в яких планується здійснення діяльності з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами (копія )
 9. Копія наказу «Про призначення матеріально відповідальної особи та осіб які будуть допущені до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами»
 10. Зазначити окремим листом перелік осіб: які будуть допущені до роботи з прекурсорами та матеріально відповідальної особи з зазначенням: їх ПІП, посади, освіти, спеціальностіУ разі  перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів додатково необхідні:– Копія свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів (копія, засвідчена мокрою печаткою та підписом керівника підприємства)

  – Водійські права водіїв (копія)

  – Довідка МВС про  відсутність судимості на водія (оригінал).

  – Сертифікат нарколога на водія (оригінал).

Телефонуйте прямо зараз!